Masáže

Masáže působí bezprostředně především na povrch těla, účinkem masérských hmatů se zrychluje krevní a mízní odtok přebytečné vody a produktů metabolismu k vylučovacím orgánům. Masáží se krásně zrelaxujete a uvolníte přebytečné napětí.
 
A proč masáže?
  • Moje masáže Vás příjemně uvolní, zrelaxují, ucítíte sílu a energie mých doteků;
  • Masáže jako léčebná či rehabilitační metoda byla používána už od pravěku;
  • Masáží je možno odstraňovat otoky, zvyšovat pružnost kloubních pouzder a tak udržovat dobrý rozsah kloubů.
 
 

Ceník masáží

  • 60ti minutová celotělová masáž ("záda + šíje" nebo "hýždě + dolní končetiny" nebo "hrudník + horní končetiny") stojí 700,- KčCZK.
  • 120ti minutová celotělová masáž ("záda + šíje, hýždě + dolní končetiny, hrudník + horní končetiny") stojí 1500,- KčCZK.
 

Kdy a kde masíruji

Masíruji dle zde uvedeného rozvrhu v mém prostoru (místnost č. 69) v Domě techniky, který naleznete na ulici Cyrila Boudy 1444, Kladno (viz mapa). Parkování je možné na parkovišti u Domu techniky.
 
Jak se dostat do "yoga light studia"? Vejdete hlavním vchodem (za zády budete mít hotel Kladno), dáte se vpravo, vyjdete 5 schodů a přijdete ke dveřím galerie Toga… studio najdete na stejné chodbě, ale v úplně posledních dveřích, č. 69.
Celý prosinec mám prázdniny, potřebuju se taky pro sebe a pro rodinu. No a od ledna 2024 se na Vás těším, ale zatím hledám prostor. Od prosince se už v případě zájmu můžete hlásit přes rezervační systém. Cena jedné lekce 180,- Kč, permanentka 10 lekcí 1700,- Kč, platnost 2 měsíce. Beru i MultiSport karty.
 
 
 
 
 
 
 
 
yoga light studio - www.gijoga.cz - Gabriela Ingeli - jóga - masáže - poradenství - Kladno
© di 2023