"gi joga = Gabriela Ingeli jóga = yoga light studio Kladno"

Od 18ti let jsem toužila otevřít svoje studio, ale pořád jsem neměla odvahu. Svůj sen jsem si splnila až teď a 5.10.2016 pro Vás otevřela Yoga light studio. Čím víc jsem cvičila (a cvičím) jógu, tím víc jsem začala naslouchat sama sobě a začala jsem dělat více věci, které mám ráda. I přes obrovský strach jsem začala věřit, že se studiu bude dařit, když dělám s láskou to, co mě naplňuje a kde jsem svým srdcem. Už jako malá holka jsem si pořád hrála na cvičitelku a na paní učitelku. Teď, ve 40ti letech už jsem si konečně dovolila se poslechnout, mít se ráda, a mám pocit, že moje srdce je doma.
 
Mým záměrem je,:
  • aby Vám všem, kdo do studia přicházíte, bylo dobře jak na Duši, tak na těle,
  • aby ti, kteří se neslyšeli tak, jako dřív já, se prostřednictvím jógy možná uslyšeli
  • a hlavně abyste si aktivně odpočinuli od stresu, pobyli rádi sami se sebou, ale i našli možná nové, stejně naladěné, přátele.
 
Přeji si z celého srdce, aby pro Vás bylo Yoga light studio oázou klidu tak, jako je pro mě.
 

Kdy a kde cvičíme:

Od 01.12.2022 cvičím dle zde uvedeného rozvrhu v novém prostoru v Domě techniky, který naleznete na ulici Cyrila Boudy 1444, Kladno (viz mapa).
 
Jak se dostat do "yoga light studia"? Vejdete hlavním vchodem (za zády budete mít hotel Kladno), dáte se vpravo, vyjdete 5 schodů a přijdete ke dveřím galerie Toga… studio najdete na stejné chodbě, ale v úplně posledních dveřích, č. 69.
 
Parkování je možné na parkovišti u Domu techniky.
 
Celý prosinec mám prázdniny, potřebuju se taky pro sebe a pro rodinu. No a od ledna 2024 se na Vás těším, ale zatím hledám prostor. Od prosince se už v případě zájmu můžete hlásit přes rezervační systém. Cena jedné lekce 180,- Kč, permanentka 10 lekcí 1700,- Kč, platnost 2 měsíce. Beru i MultiSport karty.
 

Cvičíme tyto druhy jógy:

 
 
 
 
 
yoga light studio - www.gijoga.cz - Gabriela Ingeli - jóga - masáže - poradenství - Kladno
© di 2023