Něco o mně

Jsem Gabriela, jogínka, masérka, maminka. Mým posláním je pečovat o sebe a o lidi, především o jejich DUŠE, ale i těla… a to dělám prostřednictvím své intuice, empatie, jógy a masáží, protože já jedině tak svoji Duši slyším. Mým záměrem je, aby Vám ve studiu bylo dobře, abyste se prostřednictvím jógy a masáží možná uslyšeli tak, jako já a abyste možná našli i stejně naladěné přátele. Aby pro Vás yoga light (ve smyslu SVĚTLO) studio bylo oázou klidu tak, jako pro mě. Jóga pro mě znamená spojení, být ve svém středu, ve své síle a tichu… i uprostřed chaosu, ne jen dokonalé provedení ásan nebo noha za krkem… a takhle ji předávám Vám.
 
Od mala miluji pohyb, začínala jsem ve třech letech rytmikou v DK na Sítné, poté jsem chodila do Lidové školy umění na taneční hodiny k paní Bokrové a ve 14ti letech jsem pokračovala aerobikem nejdřív na 14. ZŠ, potom ve sportovní hale Kablo Kladno a poté jsem začala předcvičovat ve fit studiu Venuše a aquaerobik na 4. ZŠ. Kurzy jsem dělala v české škole aerobiku u paní Heleny Jarkovské (Profi instruktor aerobiku I. stupeň a Profi instruktor aerobiku II. stupeň) a v IFAA (bodystyling a aquaeroabik).
 
 

!!! POZOR ZMĚNA MÍSTA STUDIA !!!

Od 01.12.2022 cvičím dle zde uvedeného rozvrhu v novém prostoru v Domě techniky, který naleznete na ulici Cyrila Boudy 1444, Kladno (viz mapa).
 
Jak se dostat do "yoga light studia"? Vejdete hlavním vchodem (za zády budete mít hotel Kladno), dáte se vpravo, vyjdete 5 schodů a přijdete ke dveřím galerie Toga… studio najdete na stejné chodbě, ale v úplně posledních dveřích, č. 69.
 
Parkování je možné na parkovišti u Domu techniky.
 

Vzdělání v oblasti jógy a výživy

 

Co cvičím

 

Kdy cvičím a masíruji (od ledna 2024)

Celý prosinec mám prázdniny, potřebuju se taky pro sebe a pro rodinu. No a od ledna 2024 se na Vás těším, ale zatím hledám prostor. Od prosince se už v případě zájmu můžete hlásit přes rezervační systém. Cena jedné lekce 180,- Kč, permanentka 10 lekcí 1700,- Kč, platnost 2 měsíce. Beru i MultiSport karty.
 
DenHodinaDruh cvičeníKdeRezervace
Pondělí18.00 - 19.15Jóga (vhodná i pro začátečníky) 
Pátek18.00 - 19.15Jóga (vhodná i pro začátečníky i těhotné) 
 

Kontakt

tel.: +420 774 887 771
 
 
 
 
 
 
yoga light studio - www.gijoga.cz - Gabriela Ingeli - jóga - masáže - poradenství - Kladno
© di 2023